قوانین و مقررات

مدت زمان تحویل لپ تاپ در تهران حداکثر دو روز پس از خرید و در شهرستان ها بین 2 تا 7 روز پس از خرید و واریز وجه است.

تمامی لپ تاپ های ارسالی به شهرستان ها با تیپاکس با دقت بسته بندی شده و با پرداخت حق بیمه تحویل واحد مربوطه می گردد. لذا مشتریان موظف هستند قبل از دریافت لپ تاپ در مقصد در صورت مشاهده کوچک ترین تغییری در شکل ظاهر بسته بندی یا اثر ضربه و فشار روی بسته از گرفتن آن خودداری کرده و به اطلاع متصدی مربوطه رسانده تا بسته در حضور مسئولین مربوطه باز شود تا شامل استفاده از خدمات بیمه گردد.

قابل ذکر است از آنجایی که تمامی لپ تاپ ها از نظر ظاهری بررسی و با عکس مستند ارسال می گردند، لذا تحویل گیرنده لپ تاپ موظف است قبل از دریافت بسته آن را کنترل کند. در غیر این صورت فروشگاه آرالپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال لپ تاپ هایی که در طول مسیر دچار شکستگی یا نقص فنی می شوند، نخواهد داشت.

شرایط تست و استرداد محصولات

شرایط تست و استرداد محصولات:           

 تمامی لپ تاپ های فروخته شده توسط ما دارای یک ماه گارانتی سلامت سخت افزار می باشند.

با توجه به تست تمامی لپ تاپ ها که یک بار در کشور مبدا و  یک بار توسط  کارشناسان فنی ما انجام می گیرد. کلیه قسمتها شامل پورت ها، کیبورد ، شارژر، باتری ، دی وی دی  درایور ، مانیتور ، اسپیکرها ، سیستم کولینگ و ...  تست می گردد تا از سالم بودن لپ تاپ و سخت افزار اطمینان حاصل گردد.

در صورت مشاهده خرابی لپ تاپ توسط مشتری در مدت زمان یک ماه گارانتی رایگان از قبیل شارژر ، باتری ، رم ، درایورنوری ، اسپیکر ها ، کیبرد و....ما موظف به رفع اشکال می باشیم در صورت عدم رفع خرابی ، دستگاه مشابه  جایگزین می گردد.

مدت یک ماه گارانتی رایگان لپ تاپ ها از زمان دریافت محصول توسط مشتری محاسبه خواهد شد نه از زمان درج شده در فاکتور و این موضوع در فاکتور بصورت کتبی ثبت خواهد شد.

مانیتورها فقط دارای 48 ساعت مهلت تست می باشند . 

موارد قابل توجه: 

کارکرد باتری دستگاهها بین 1 الی 2 ساعت بسته به نوع و مدت دستگاهها تضمین می گردد. البته برخی دستگاهها زمان بیشتری نیز شارژ نگه می دارند.باتری دستگاههای CORE2 بین نیم ساعت تا نهایتا 1 ساعت تضمین میگردد.

مهلت تست و تعویض لپ تاپ ها شامل عودت دادن وجه نخواهد بود. در واقع در یک ماه گارانتی رایگان و تعویض در صورت خرابی لپ تاپ ، خریدار می تواند لپ تاپ دیگری جایگزین کند و وجه کالا عودت نخواهد شد .

صدمات ناشی از خراشیدگی ، ضربه ، سقوط ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، حرارت زیاد، نوسانات برق و ...باعث ابطال گارانتی و مهلت تست خواهد شد.

کرایه رفت و برگشت کالای عودت شده به هرصورت به عهده خریدار خواهد بود .

گارانتی محصولات 

شرایط گارانتی محصولات:

 1. قیمتهای درج شده بر روی محصولات قیمت کالا بدون گارانتی  می باشد.
 2. مشتریان عزیز می توانند در زمان خرید درخواست گارانتی یکساله نمایند . که در این صورت 10% مبلغ دستگاه به عنوان گارانتی به مبلغ کل دستگاه اضافه خواهد شد.
 3. گارانتی فقط مربوط به قطعات سخت افزاری لپ تاپ بوده و خدمات نرم افزاری شامل :نصب درایورها ، ارتقا سیستم عامل ، بازیابی رمز عبور ، ویروس زدایی و سایر خدمات نرم افزاری که مربوط به کاربر می باشد جزء تعهدات هیچ شرکتی در گارانتی نخواهد بود.
 4. قطعات مصرفی مثل هارد ، شارژر و باتری فقط دارای مهلت یک ماه گارانتی رایگان می باشند و جزء خدمات گارانتی یک ساله نخواهند بود 
 5. صدمات ناشی از ضربه به دستگاه ، تماس با آب و حرارت ، نوسانات برق و .... باعث ابطال گارانتی خواهد شد 
 6. هرگونه تعمیر و سرویس دستگاه توسط افراد غیر متخصص باعث ابطال گارانتی خواهد شد.

مراحل خرید محصولات از سایت :

 1. بررسی و انتخاب کالای مورد نظر و افزودن به سبد خرید
 2. تکمیل فرم ثبت نام و خرید با آدرس و تلفن
 3. واریز مبلغ از طریق درگاه بانکی و تایید نهایی
 4. تست نهایی و بسته بندی محصول توسط کارشناسان ما
 5. ارسال محصول به  آدرس مشتری 

نکاتی در خصوص خرید لپ تاپ استوک

تمامی لپ تاپ های استوک دارای یک ماه ضمانت سلامت سخت افزار هستند و در صورت مشاهده ایراد یا نقص فنی در زمان تعیین شده ، قابل بازگشت و رفع عیب می باشند.

لپ تاپ های استوک فاقد کارتن هستند.

معمولا رم و هارد لپ تاپ های استوک در کشور مقصد و توسط شرکت های وارد کننده  روی لپ تاپ قرار می گیرند . لذا کانفیگ لپ تاپ های استوک با مشخصات اعلام شده در سایت مرجع آن کمی متفاوت است.

رم و هارد تمامی لپ تاپ ها قابل ارتقا می باشد.

لپ تاپ های استوک به دلیل سفارش آمریکا و اروپا بودن، از کیفیت ساخت بسیار بالایی نسبت به لپ تاپ های داخلی برخوردار هستند.

تمامی قطعات مصرفی شامل کیبورد، ال سی دی ، باتری، شارژر، مادربرد و قاب و لولای لپ تاپ های استوک به وفور در کشور یافت می شوند. به همین دلیل برای تامین سخت افزار جای هیچ نگرانی ای نیست.

بازخوردها