فیلترباتری لپ تاپ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
باتری HP 2560P باتری HP 2560P

باتری HP 2560P

تماس بگیرید

باتری لپ تاپ خود را ارتقا دهید

باتری ها فرسوده می شوند. تعویض باتری شما با یک باتری جدید می تواند زمان بیشتری بین شارژ شدن داشته باشد، حتی اگر احتمالاً همان باتری قدیمی شما باشد. اما عملکرد را افزایش نمی دهد، مگر اینکه به طور مرتب لپ تاپ خود را در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی پیدا کنید.

آیا باتری شما قابل جدا شدن است؟

با لپ‌تاپ‌های قدیمی‌تری که باتری قابل جابجایی دارند، تعویض آن معمولاً به آسانی بازکردن دکمه/گیره قفل باتری، برداشتن باتری قدیمی و جابجایی آن آسان است. متأسفانه، بسیاری از لپ‌تاپ‌های مدرن برای این کار طراحی نشده‌اند. شما باید بدنه را به زور یا برش دهید و برخی از باتری ها اصلا قابل تعویض توسط کاربر نیستند. ممکن است در پشت قسمت های دیگر پنهان شده و یا حتی در جای خود چسبانده شوند. در این صورت نوبت به یک لپ تاپ حرفه ای یا کاملا جدید رسیده است.

قبل از خرید باتری جدید

مطمئن شوید باتری که قصد خرید آن را دارید دقیقاً با مدل محصول رایانه شما مطابقت دارد. باتری‌ها اغلب به گونه‌ای طراحی می‌شوند که در یک لپ‌تاپ خاص قرار بگیرند - از خریدن لپ‌تاپ‌هایی که مناسب نیستند، خودداری کنید. قبل از خرید باتری جدید، بررسی کنید که آیا رم و فضای ذخیره سازی لپ تاپ شما قابل ارتقا هستند (و آیا ارزش آن را دارد یا خیر). اگر نمی توانند، در نظر بگیرید که چقدر فکر می کنید می توانید از لپ تاپ خود استفاده کنید قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشید.